Sponzorský dar

Podporujeme & sponzorujeme

PodporujemeNám všem ve společnosti Hollandia mimořádně záleží na péči o naše okolí. Proto podporujeme činnosti a aktivity, jež reprezentují myšlenky, ve které my sami věříme – aktivní rodinný život a sport.

Sponzorujeme HC Energie Karlovy Vary, u jehož utkání fandí často celé okolí. Kromě toho se podílíme na podpoře dalších sportovních událostí v Karlových Varech, jako je například mistrovství republiky starších žákyň ve volejbale.

Jsme jedním z mecenášů Základní a mateřské školy Toužim. Záleží nám na vytváření tvořivého a lepšího prostředí pro děti, ve kterých vidíme novou sílu pro lepší budoucnost nás všech.

Zlepšujeme život i za hranicemi karlovarského regionu. Jelikož se nebojíme výšek, máme rádi vytrvalost a úsilí odměněné vítězstvím, dlouhodobě podporujeme Český atletický svaz a olympijskou vítězku v hodu oštěpem Barboru Špotákovou. Bára se na nás byla i sama podívat jak v Krásném Údolí, tak na naší biofarmě v Otročíně.

Hollandia má ráda a podporuje:

  • HC Energie Karlovy Vary
  • Základní a mateřskou školu Toužim
  • Český atletický svaz

Sponzorský dar

Často se nás ptáte na sponzorský dar. Pokud je vaše žádost v souladu s našimi prioritami a hodnotami, napište nám více o vaší organizaci a její činnosti v následujícím formuláři.
Nepodporujeme soukromé osoby, politické strany, církevní subjekty, PR a marketingové kampaně a komerční organizace. Děkujeme za pochopení.

 

 

Jméno a přijmení *

Telefon *

E-mail *

Soubor / dokument k nahrání

Prostor pro váš vzkaz či komentář

Položky onačené * jsou povinné.