Katalog dárků

Aktivity

Seberte svou rodinu a konečně se vydejte za dobrodružstvím! Směňte svoje body v Hollandia Clubu za bronzové nebo stříbrné členství. Každé vám umožní jiný typ jednorázového vstupu u našich partnerů. Jaký, zjistíte níže pod konkrétním členstvím. Potvrzení o členství obdržíte po objednání e-mailem, jednoduše jej vytisknete a uplatníte na kase. Momentálně tak můžete vyrazit do ZOOPARKU CHOMUTOV, ale časem přijdou i další radosti. Otevírací doby a další informace zjistíte na webových stránkách našich partnerů.

Potvrzení o členství

Bronzové
ZOOPARK CHOMUTOV
2 vstupy

Potvrzení o členství

Stříbrné
ZOOPARK CHOMUTOV
3 vstupy

Kde je uplatníte?

NN NIGHT RUN

Noční doba jarních a podzimních měsíců již tradičně patří seriálu NN NIGHT RUN a v roce 2020 tomu nebude jinak. Města, kam běžci od dubna do října zavítají, budou stejná jako loni, začíná se v Ostravě a končí v Olomouci.

NOEN RUN Praha

Je divoký, šílený, zářící a neonový běh pro celou rodinu plný zážitků! Neon Run není moc o rychlosti, ale spíše o zážitku. Při běhu vás obklopí noc plná jasných světel a neonových barev.

ŠKODA FIT půlmaraton Plzeň

Zapojte se do závodu v běhu na 21,097 km se startem a cílem v centru města Plzeň. Užijte si jednu z nejkrásnějších tratí v České republice, která vede centrem města a okolí.

Zoopark Chomutov

Zoopark Chomutov je domovem více než 160 druhů zvířat z Eurasie a severní Afriky. Chcete zažít krmení tuleňů či makaků, projet se na koních nebo se svézt Safari expresem? Hurá tam.