Noční obsluha

Do Krásného Údolí hledáme kolegu na pozici noční obsluha. Máte-li výuční list a spolehlivost a zodpovědnost Vám nejsou cizí, hledáme právě Vás!

Náplň práce:
  • Pracovní doba v režimu krátký/dlouhý týden
  • Dozor nad firemními prostory v nočních hodinách
  • Úklid po výrobě ve skladových a venkovních prostorech, třídění a vývoz odpadu do firemních kontejnerů, vypouštění odpadního mléka do nádrží
  • Likvidace nepoužitelných výrobků
  • Údržba manipulační techniky
  • Skladování a příprava palet pro výrobu

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr
  • Benefity - příspěvek na dopravu, stravenky, benefitní karta
Požadujeme:
  • Schopnost řídit vysokozdvižný vozík, průkaz VZV není podmínkou
  • Výuční list (není podmínkou)
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
Místo výkonu práce: Krásné Údolí 151, 364 01 Toužim

Kontakt

Pokud chcete přijmout tuto výzvu a budete s radostí pracovat v našem skvělém týmu, ozvěte se naší personalistce Blance Janouškovcové. Zasláním životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.