Faq

Přišel čas změny. Spolu se změnou designu našich jogurtů jsme se rozhodli změnit i Hollandia Club a přinést vám nový věrnostní program, který zachová tradici odměny za věrnost, ale zároveň v souladu s aktuálními trendy poskytne možnost získat krásné nové dárky prostřednictvím moderního systému sbírání bodů.
Body lze získávat několika způsoby. Můžete být aktivní na našich facebookových stránkách Hollandia (CZ/SK) nebo sledovat soutěže a další události, kde bude možné získat body. Nově také můžete sbírat body za kódy pod obaly vybraných (označených) produktů Hollandia. Kompletní přehled aktivit naleznete na www.hollandia.cz v sekci „Jak Club funguje?“.
Ne, sbírat body můžete i za nákup našich produktů. Sledujte aktuality na našich webových stránkách a nic vám neunikne.
Původní Hollandia Club (http://www.hollandiaclub.cz), jak jste jej znali, fungoval do 31. října 2016. Víčka jste mohli zasílat do 18. září 2016. Mezi 1. a 31. říjnem byly expedovány poslední dárky z původního Hollandia Clubu. Původní Hollandia Club již není dostupný.
Pokud se snažíte do nového Hollandia Clubu přihlásit s údaji z původního Hollandia Clubu (pin, členské číslo), pak se vám to nepovede. Nový Club funguje nezávisle na původním a je potřeba se do něj nově registrovat. Pokud jste zapomněli heslo pro přihlášení v novém Hollandia Clubu, klikněte na „zapomenuté heslo“ pod kolonkami pro přihlášení nebo na odkaz http://www.hollandia.cz/club-hollandia/?a=passwordrequest.
Získané body můžete proměnit za některý z nabízených dárků. Kompletní nabídku dárků si můžete prohlédnout na stránce www.hollandia.cz v sekci „Katalog dárků“. Každý dárek je ohodnocen počtem bodů dle reálné hodnoty včetně poštovného a balného. Úhrada dárků probíhá stržením příslušného počtu bodů z vašeho členského účtu, kam jste sbírali body za aktivitu. Dárky se mohou měnit a budou přibývat nové druhy dárků. Plánujeme také limitované edice dárků. Sledujte aktuality na našich webových stránkách a nic vám neuteče.
Všechny body za splněné aktivity mají platnost 2 roky od jejich získání. Tedy např. pokud získáte za registraci do Hollandia Clubu jednorázově 5 bodů dne 20. května 2016, pak body za tuto aktivitu můžete uplatnit do 19. května 2018 do 23:59:59. Po uplynutí 2 let jsou body za danou aktivitu z účtu smazány.
Ano, založili jsme pro vás i Facebook Hollandia na Slovensku. Nyní můžete ze svého účtu v Hollandia Clubu sbírat body za aktivitu na našem CZ Facebooku i na SK Facebooku. Avšak za měsíc můžete na obou facebookových profilech nasbírat maximálně 12 bodů.
Nastřádané groše jste mohli uplatnit až do 30. září 2016 v původním Hollandia Clubu. Pokud jste své groše do tohoto data neuplatnili, tak vám bohužel propadly a nebyly převedeny do nového Hollandia Clubu.
Přihlaste se do Hollandia Clubu na svůj účet. V sekci "Upravit údaje" můžete provést změny (http://www.hollandia.cz/club-hollandia/?a=edituser)